Kongre Çağrı Metni

Fotoğraf Kongresi Bilgileri

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı  ve FOTON (Fotoğraf Organizasyonları Derneği) iş birliği ile Beyoğlu Kültür Yolu Festivali Sonbahar 2022 kapsamında düzenlenen FOTOĞRAF KONGRESİ – İSTANBUL 2022

14-15-16 EKİM 2022

TARIK ZAFER TUNAYA KÜLTÜR MERKEZİ, İSTANBUL, TÜRKİYE

(Yüz yüze ve Çevrim içi)

https://fotografkongresi.com

 

Çağrı Metni

 

Değerli Katılımcı,

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve FOTON (Fotoğraf Organizasyonları Derneği) iş birliği ile Beyoğlu Kültür Yolu Festivali Sonbahar 2022 kapsamında, 14-15-16 Ekim 2022 tarihlerinde yüz yüze ve çevrim içi şekilde düzenlenecek olan FOTOĞRAF KONGRESİ – İSTANBUL  2022 ’ye fotoğraf alanındaki çalışmalarınızı, ulusal platformda paylaşmaya ve tartışmaya, sizleri davet ediyoruz.

Kongreye bildirileri ile katılmak isteyen araştırmacıların 200 ile 400 sözcük arasındaki bildiri özetlerini en geç 15 Eylül 2022 tarihine kadar [email protected] e-posta adresine göndermelerini bekliyoruz. Bilim ve Sanat Kurulunca kabul edilen tüm bildiri özetleri ve tam metinler kongre bildiri e-kitap ve basılı kitabında yayımlanacak ve katılımcılara katılım belgeleri verilecektir. Kongre dili Türkçedir.

Bilim ve Sanat Kurulu tavsiyesi ile seçilecek özet ve tam metin bildiriler, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve FOTON (Fotoğraf Organizasyonları Derneği) tarafından “Fotoğraf ve Yarın”, Fotoğraf Kongresi – İstanbul 2022 Kitabı’nda hakem değerlendirmesine tabi tutularak yayımlanacaktır.

Detaylı bilgi ve duyurular için https://fotografkongresi.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.